Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jedyny, prawdziwy, oryginalny Chór Aleksandrowa! Wielkie muzyczne wydarzenie w Częstochowie!

Facebook Twitter

Chór Aleksandrowa, czyli jedna z najbardziej znanych grup artystycznych na świecie wystąpi 21 listopada 2017 r. (godz. 19) w Hali Sportowej Częstochowa!

Bilety do nabycia w kasach Hali, salonach Empik i na portalach biletowych: ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, kupbilecik.pl

Chór Aleksandrowa – niepowtarzalne brzmienie, mistrzowski balet, wachlarz środków artystycznych. Chór składa się z wybitnych solistów, orkiestry oraz widowiskowego baletu. Zespół od 1928 r. odbywa tourne po wszystkich państwach globu. Występy Chóru podziwiały najważniejsze osobistości na świecie, w tym Papież Jan Paweł II, rodziny królewskie oraz prezydenci.
Obecnie Chórem Aleksandrowa kieruje główny dyrygent Gienadij Sacieniuk. Po katastrofie lotniczej z 2016 r., w której zginęło kilkudziesięciu członków zespołu, dokonano olbrzymiej pracy, aby odbudować grupę. Spośród tysięcy chętnych solistów, chórzystów i baletmistrzów na castingach wybrano najbardziej utalentowanych artystów, którzy zasilili nowy skład zespołu. Dziś Chór Aleksandrowa jest jeszcze potężniejszy.

Słuchajcie nas uważnie – wkrótce będziemy rozdawać na naszej antenie zaproszenia na to fascynujące, muzyczne wydarzenie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj