Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jednodniowy, darmowy Kurs Samoobrony dla Kobiet już 27 maja

Facebook Twitter

Fundacja Eltrox Razem Bezpieczniej już po raz trzeci zaprasza częstochowianki na zajęcia z samoobrony.

Jednodniowy, darmowy Kurs Samoobrony dla Kobiet już 27 maja

To przygotowanie teoretyczne i praktyczne w dużej dawce, dla pań, które chcą poczuć się pewniej i nabyć przydatne umiejętności:

Michał Adamus: Zapraszamy wszystkie Panie na kolejny już kurs samoobrony dla kobiet. Jest to już trzecia edycja. Szkolenie odbędzie się w formie fitness przy ulicy Bór 55a. Szkolenie potrwa około 4 do 5 godzin. Pierwsza część to będzie część teoretyczna, którą poprowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Natomiast drugą część praktyczną poprowadzi instruktor Stowarzyszenia Krav Maga Polska.

Najnowsza edycja przygotowana została w okolicach Dnia Matki, ale nie trzeba być mamą, by zglosić się na szkolenie.

Zachęca do tego prezes fundacji Michał Adamus.

Michał Adamus: Wszystkie Panie chcące wziąć udział w szkoleniu bardzo proszę o odwiedzenie profilu Fundacji Razem Bezpieczniej na Facebooku. Tam jest formularz rejestracyjny do wypełnienia. Prosimy, aby Panie podały imię, nazwisko, numer telefonu do kontaktu oraz numer PESEL. Te wszystkie informacje będą nam potrzebne do wykupienia ubezpieczenia dla wszystkich uczestniczek. Zapraszamy wszystkie Panie! Przypominamy, że szkolenie oczywiście jest bezpłatne.

Fundacja na co dzień zajmuje się edukacją z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa. Przygotowywany jednodniowy Kurs Samoobrony dla Kobiet już w sobotę 27 maja od godziny 10.00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj