Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jechał wężykiem, mając w organizmie 2.6 promila

Facebook Twitter

To już kolejna interwencja, kiedy strażnicy miejscy udaremnili dalszą jazdę samochodem pijanemu kierowcy. Tym razem taka sytuacja miała miejsce na ulicy Papierowej, relacjonuje Artur Kucharski z Komendy Straży Miejskiej w Częstochowie.

W czwartek około godz. 15:40 częstochowscy strażnicy miejscy patrolowali ul. Papierową i dbali w dzielnicy Zawodzie o zachowanie spokoju i porządku publicznego. W pewnym momencie strażnicy zauważyli pojazd, który jechał krzywym torem jazdy. Od razu zaszło podejrzenie, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Strażnicy, po zatrzymaniu się auta, uniemożliwili mężczyźnię dalszą jazdę. Czuć było od niego silną woń alkoholu. Na miejsce zostali wezwani z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji. Po sprawdzeniu mężczyzny okazało się, że miał ponad 2.6 promila alkoholu.

Ta sytuacja miała miejsce wczoraj (25.02.). Pamiętacie, jeśli wy także zauważycie podobną sytuację. Od razu skontaktujcie się z policją. Można dzwonić też na numer alarmowy straży miejskiej – 986.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj