Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jakiś zwyrodnialec porzucił 5 szczeniąt, zamykając je w worku. Policja z Kłobucka prosi świadków o pomoc

Facebook Twitter

Ta sprawa szokuje - czytamy na forach internetowych, które rozgrzane są do czerwoności. Ktoś porzucił 5 szczeniąt niedaleko Kłobucka. Znalazł je w polu przypadkowy świadek. Są pierwsze policyjne ustalenia.

Sprawa rzeczywiście szokuje. Przypadkowy świadek podczas wykonywania prac polowych znalazł biały jutowy worek zawiązany sznurkiem. Po otwarciu, z worka wybiegło 5 szczeniaków rasy mieszanej. Dwa z nich uciekły w stronę pobliskiego lasu, a trzy udało mu się złapać. Pieski zostały nakarmione, są pod dobrą opieką i nie zagraża im już niebezpieczeństwo. Są już nawet chętne osoby do ich adopcji. Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę 4 września w miejscowości Libidza. Sprawę wyjaśniają kryminalni z Kłobucka. Śledztwo prowadzone jest w kierunku znęcania się nad szczeniakami ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policja czeka na jakiekolwiek informacje w tej sprawie, gwarantują anonimowość. Numer telefonu znajdziecie w naszym portalu.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, ulica Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5, tel. 47 85 82 200 lub pg@klobuck.ka.policja.gov.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2022