Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jaki jest najmodniejszy makijaż świąteczny w 2021 roku? [materiał partnera]

Facebook Twitter

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia, to idealny czas na to, by zrobić odpowiedni makijaż. Dzięki takiemu świątecznemu makijażowi będziemy mogły dobrać odpowiednią kreację świąteczną. Najmodniejsze kolory w makijażu świątecznym w 2021 roku, to: złoto, brąz, czarny można także dodać fiolet lub róż.

Są to makijaże, które będą pasowały znakomicie do tak zwanej małej, czarnej sukienki. Można również swobodnie do tego makijażu dobrać elegancki kombinezon i szpilki, czy buty na koturnie. Makijaż świąteczny jest robiony na specjalną okazję dlatego, warto, jest tutaj postawić na eleganckie kolory, które podkreślą naszą urodę.

Jak zrobić makijaż oka?

Przeczytaj: https://estetico.pl/kolorowy-makijaz

Makijaż oka wydaje się prostą czynnością, jednak wszystko zależy od tego, jaką mamy powiekę oka. Nie wszystkie powieki nadają się idealnie do makijażu dlatego, trzeba poświęcić dłuższą chwilę na zrobienie pięknego makijażu. Do makijażu oka należy także użyć odpowiednich kosmetyków, które nas nie uczulą. Warto, jest zacząć od kredki, którą można zrobić kreskę, która podkreśli nasze oko. Można również dodać kolory na powieki oraz podmalować rzęsy, które się wydłużą i będą gęste. Makijaż oka można zrobić samemu lub udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, gdzie kosmetyczka zrobi nam indywidualny makijaż. Dobierze nam również odpowiednie kosmetyki, które będą pasowały do naszej cery. Dobrze jest używać kosmetyków dobrej jakości, które utrzymują się na skórze przez dłuższy czas. Zapobiegnie to też temu, że nasz makijaż może się rozmyć przed kolacją wigilijną, czy zabawą sylwestrową.

Makijaż dzienny dobrany do stylizacji

Makijaż na dzień można bardzo łatwo dobrać do swojej stylizacji. Dzięki temu będziemy mieć spójną całość, a makijaż podkreśli naszą urodę. Makijaż dzienny (https://estetico.pl/makijaz-dzienny) nie musi być bardzo widoczny. Może on być wykonany z delikatnych kolorów, które nie będą się bardzo wyróżniały. Również taki makijaż można dopasować do swojej stylizacji, którą chcemy założyć na dany dzień. Makijaż dzienny również można dopasować kolorystycznie do danej pory roku. Na wiosnę można użyć żywszych kolorów, które podkreślą naszą stylizację, a w zimę można postawić na ciemniejsze lub chłodniejsze kolory, które będą tworzyć spójną całość z czapką i szalikiem.

Skąd czerpać inspiracje na makijaż?

Przeczytaj: https://estetico.pl/makijaz-swiateczny

Na makijaż świąteczny albo dzienny można czerpać inspiracje z różnych kosmetycznych stron lub salonów. Warto też wzorować się na makijażach, które widzimy u innych osób. Można je w większości w łatwy sposób odwzorować. Bardzo przydatną pomocą są także różne strony internetowe, na których możemy zobaczyć, jak są tworzone makijaże od początku. Popularnym miejscem na zdobywanie inspiracji kosmetycznych są również media społecznościowe. To właśnie w mediach społecznościowych można czerpać wiele inspiracji po zdjęciach, które są tam wstawiane. Warto, jest obserwować stylistki i kosmetyczki, które publikują w mediach społecznościowych różne pomocne triki, które pomogą nam zrobić szybki makijaż dzienny lub świąteczny. Doradzą także, od razu jakich kosmetyków użyć najlepiej do swojej cery.

Zrobienie makijażu może zająć tylko kilka minut, jeśli umiemy dobrać odpowiednie kosmetyki. Warto, jest także korzystać z porad stylistek i kosmetyczek, które odpowiednio nam doradzą w wyborze narzędzi i kosmetyków. Warto też pamiętać, że każdy makijaż należy zmyć przed spaniem, gdyż wtedy nasza cera mogłaby się zniszczyć, gdybyśmy zostali w makijażu na noc. Dobrze jest użyć także takiego zmywacza, który poradzi sobie ze zmyciem naszych kosmetyków. Nie może też on nas uczulić, gdyż później ciężko by nam było zrobić kolejny makijaż na nowy dzień. Im więcej się ćwiczy robienie makijażu, tym większe zdobywamy doświadczenie i umiejętności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj