Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jak promować miasto? Autorzy prac poszukiwani

Facebook Twitter

Wiecie więcej na temat miasta z racji badań i zgłębiania częstochowskiej tematyki? Poszukiwani są absolwenci uczelni nie tylko częstochowskich, którzy napisali prace związane z promocją miasta.

Na doroczny konkurs mogą zgłaszać się autorzy najlepszych prac z wielu różnych dziedzin: sportu, kultury, architektury czy częstochowskiej gospodarki. Najlepsze prace naukowe są wyróżniane nagrodami finansowymi. Czas na zgłoszenia upływa na koniec września.

Wylicza Marcin Breczko z biura prasowego Urzędu Miasta. Konkurs realizowany jest w Częstochowie co roku. Co roku też poznajemy laureatów, którzy pracą magisterską, dyplomową czy inżynierską mogą przyczyniać się do szerokiej promocji Częstochowy w wielu dziedzinach.

Mówili nam laureaci konkursu na najlepsze prace promujące Częstochowę z poprzednich lat: Anna Derlatka i Oskar Brudziński. Ważne aby na trwającą edycję plebiscytu zgłosić tylko te prace, które powstały i zostały obronione w ciągu ostatniego roku.

Dodaje Marcin Breczko z Urzędu Miasta. Konkurs zwykle ma swoje rozstrzygnięcie w październiku, już po rozpoczęciu nowego roku akademickiego. Znów na najlepszych czekają nagrody.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj