Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jak pozbyć się skoszonej trawy? W Częstochowie będzie zajmowało się tym Centrum Usług Komunalnych

Facebook Twitter

Centrum Usług Komunalnych od maja do końca sierpnia odbierze z nieruchomości zamieszkałych odpady ulegające biodegradacji (w szczególności skoszoną trawę) w następujący sposób:

  • Osoby segregujące odpady i posiadające pojemnik na bioodpady wystawiają razem z pojemnikiem dodatkowo 3 worki z odpadami zielonymi, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów ulegających biodegradacji.
  • Osoby segregujące odpady i posiadające pojemnik na bioodpady oraz pojemnik na popiół postępują jak wyżej. Dodatkowo mogą zgłosić potrzebę odbioru odpadów zielonych z pojemnika na popiół plus maksymalnie 3 worki, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów ulegających biodegradacji.
  • Osoby, które nie segregują odpadów i posiadają pojemnik na popiół mogą zgłosić potrzebę odbioru odpadów zielonych z pojemnika na popiół plus maksymalnie 3 worki, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów ulegających biodegradacji.
  • Osoby, które nie segregują odpadów i nie posiadają pojemnika popiół mogą zgłosić potrzebę odbioru maksymalnie 5 worków z odpadami zielonymi, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów ulegających biodegradacji.Zgłoszenie potrzeby opróżnienia pojemnika na popiół z odpadów zielonych należy kierować na adres mejlowy [email protected] – minimum 7 dni przed terminem odbioru odpadów biodegradowalnych w danej dzielnicy.

Harmonogram odbioru odpadów zielonych: http://edu.czpk.czest.pl/images/dokumenty/2020/04/harm_ODPADY_ZIELONE_MAJ_-CZERWIEC_2020.pdf

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024