Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jak objechać zakorkowaną DK1 między Częstochową a Kościelcem?

Facebook Twitter

Przypomnijmy: trwa remont DK1. Alternatywne przejazdy pomogą sprawniej pokonać tą trasę. Proponowane objazdy - dla kierunku na Katowice z remontowanej drogi trzeba skręcić w miejscowości Łochynia i kierować się na Mykanów. Jadąc w przeciwnym kierunku trzeba skręcić w Częstochowie w drogę krajową nr 91 a potem kierować się na Rędziny i dalej na Rudniki.

fot. Areck/pixabay.com

1. Dla kierunku na Katowice w miejscowości Łochynia należy zjechać z trasy DK-1 w prawo w ul. Mykanowską, następnie kierować się na Mykanów: ul. Kościuszki, ul. Słoneczną do miejscowości Kokawa, następnie skręcić w lewo na Drogę Wojewódzką 483. Dalej przez miejscowości Radostków, Lubojna, Kolonia Wierzchowisko aż do Częstochowy. W Częstochowie należy jechać ul. Ludową, Kisielewskiego, Armii Krajowej, skręcić w lewo w al. Jana Pawła II, w prawo w al. Wojska Polskiego na trasę DK-1 w kierunku na Katowice.

 

2. Dla kierunku na Warszawę w Częstochowie należy kierować się na zjazd w prawo na Drogę Krajową 91 – ul. Warszawską, następnie ul. Rędzińską, kolejno przez Rędziny aż do miejscowości Rudniki, gdzie należy zjechać z Drogi Krajowej 91 w lewo w ul. Stalową. W Kościelcu jechać ul. Wolności, ul. Mykanowską, a następnie należy skręcić w prawo na trasę DK-1.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj