IV Memoriał Józefa Celta
Na kortach Victorii w Parku Staszica rozpoczyna się dziś (20.07) IV Memoriał Józefa Celta w tenisie ziemnym.
Szacowany czas czytania: 00:06
O programie turnieju- Katarzyna Koba
Jeśli pogoda na to pozwoli, mecze będą rozgrywane do późnego wieczora.