Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Internetowa kolejka wróciła w Urzędzie Miasta w Wydziale Spraw Obywatelskich

Facebook Twitter

Macie do odebrania prawo jazdy lub chcecie zarejestrować samochód? Znów łatwiej zorganizować swoją wizytę w magistracie. W Urzędzie Miasta Częstochowy, a dokładnie w Wydziale Spraw Obywatelskich wróciła internetowa rezerwacja kolejki dla klientów.

fot. czestochowa.pl

Jest to jeden z najbardziej obleganych wydziałów w urzędzie, stąd rezerwacja daty i godziny zdecydowanie ułatwia obsługę i skraca oczekiwanie:

Usługa została wyłączona w okresie pandemii, kiedy były wprowadzone najostrzejsze restrykcje sanitarne. W związku ze znaczącym spadkiem liczby zachorowań zdecydowania o przywróceniu możliwości internetowej rezerwacji. Interesantki i interesanci mogą zarezerwować termin wizyty przez elektroniczny system umawiania wizyt – on jest dostępny na stronie głównej, miejskiej, lub tak jak do tej pory telefonicznie. Druga opcja sprawdziła się, była chwalona przez mieszkańców i jest jak najbardziej nadal rekomendowana. Bez umawiania wizyt załatwiane są takie sprawy jak: odbiór dowodów osobistych czy sprawy meldunkowe

– wyjaśniał Tomasz Jamroziński z biura prasowego UM. Magistrat przypomina, że wizytę można też umówić telefonicznie. Na miejskich stronach publikuje przydatne numery telefonów.

 

Zobacz także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2022