Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Informator pasażera ponownie dostępny

Facebook Twitter

Informator dla pasażerów częstochowskiej komunikacji miejskiej - wraca w znanej formie. Przez kilka miesięcy - w związku z epidemią, broszura nie była dostępna dla mieszkańców.

Teraz informator jest dostępny w bezpłatnej wersji papierowej w siedzibie MZDiT, budynkach UM i w punktach obsługi klienta MPK na terenie Częstochowy.

Broszura przygotowana przez specjalistów od organizacji transportu z MZDiT z założenia ma zbierać najważniejsze dla klientów MPK informacje dotyczące organizacji częstochowskiej komunikacji miejskiej w danym miesiącu. Regularne informowanie w tego typu standardowej formie ma być ułatwieniem przede wszystkim dla osób na co dzień niekorzystających z mediów elektronicznych. Jednocześnie informator można też pobrać ze strony mzd.czest.pl pod artykułem na ten temat. Do tej formy lektury, z uwagi na utrzymujące się zagrożenie epidemiczne, najbardziej zachęcamy. Informator jest jedną z wielu form promocji z korzystania z komunikacji miejskiej po czasie restrykcji i docierania z informacją do pasażerów jakie MZDiT i MPK będą w najbliższym czasie podejmować.

– informuje Maciej Hasik z MZDiT.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj