Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

II Memoriał Siatkarski im. Lecha Kaczyńskiego w Częstochowie

Facebook Twitter

Jeszcze w tym roku kibice w Częstochowie będą mogli poczuć siatkówkę na najwyższym poziomie, tym razem w kobiecym wydaniu. Po świętach w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się II Memoriał im. Lecha Kaczyńskiego.

fot. Pixabay

Gospodarzem turnieju jest Klub Częstochowianka:

Jest to II edycja. Cieszy nas bardzo, że takie drużyny do nas będą przyjeżdżały, czyli z Tauron Ligii. Warto zobaczyć, warto się z nimi zmierzyć, porównać poziomy, zobaczyć, w którym miejscu jesteśmy. Na pewno będą to ciekawe widowiska i myślę, że doskonała promocja i naszego miasta, i tej pięknej dyscypliny, jaką jest piłka siatkowa

– zapowiada Alina Zagozda – Dobrzańska – prezes Częstochowianki. Kiedy poznamy skład drużyn, które zagrają w turnieju?

Dogrywamy ostatnie drużyny. Nie chciałabym jeszcze mówić, ale są to ciekawe drużyny. Cieszymy się z kilku powodów, że akurat to będą te drużyny z Tauron Ligii, bo mamy tam nasze częstochowskie korzenie, więc fajnie będzie się znowu spotkać u nas na hali.

Choć mamy nowe koronawirusowe obostrzenia, to już sternik klubu zaprasza kibiców na turniej, aby zapełnić halę na ile będzie to możliwe:

Zapraszamy! Miejsca w Hali HSC jest bardzo dużo. Na tej pięknej sali na pewno to widowisko będzie świetnie obrandowane, będzie ciekawie. Spodziewamy się, że będzie sporo kibiców. Mamy już schemat godzinowy, będą to godziny wczesnopopołudniowe. Proszę śledzić nasze strony internetowe, tam będzie informacja. Zapraszamy, warto! Tauron Liga i nasza 1. Liga będą świetne mecze.

II Memoriał im. Lecha Kaczyńskiego w naszym mieście polecała prezes Częstochowianki – Alina Zagozda-Dobrzańska.

fot. facebook.com/ksczestochowianka

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj