Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

I Turniej Siatkarski im. Lecha Kaczyńskiego przed nami

Facebook Twitter

Topowe siatkarskie kluby szykują się w okresie międzyświątecznym na grę w Częstochowie.

fot. KS Exact Systems Norwid Czestochowa

O dwudniowej imprezie opowiedział nam Radosław Panas, trener w drużynie siatkarzy Norwida.

Czas jest trudny, ale najważniejsze, że gramy, że sport żyje, że możemy cieszyć kibiców grą, co prawda nie kibiców na trybunach, bo jest zakaz przychodzenia na halę, ale kibiców przed telewizorami. Udało nam się zorganizować turniej między świętami a nowym rokiem. 29 i 30 grudnia przyjeżdżają do nas trzy drużyny plusligowe – Skra Bełchatów, Czarni Radom, MKS Będzin także doborowa stawka, wśród tych zespołów również nasz klub.

Wydarzenie sportowe będzie można śledzić w trakcie transmisji i na odległość kibicować siatkarzy Exact System Norwida Częstochowa. Do takiego wsparcia zachęca szkoleniowiec i dyrektor sportowy zespołu…

Ten dwudniowy turniej będzie olbrzymią promocją siatkówki tutaj w Częstochowie. Mamy nadzieję, że kibice licznie tutaj zgromadzą się przed telewizorami – to muszę zastrzec, bo cały turniej będzie pokazywany przez telewizję Polsat, natomiast niestety nie będą mogli kibice wejść na salę z wiadomych względów, ale dlatego bardzo mocno czyniliśmy starania, żeby można było ten turniej zobaczyć w telewizji. 

Zachęca do śledzenia rozgrywek trener Radosław Panas. I Turniej Siatkarski im. Lecha Kaczyńskiego 29 i 30 grudnia na terenie hali sportowej przy ul. Jasnogórskiej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj