StartW Radiu Jura

I runda Jurajskiego Pucharu Nordic Walking za nami! [FOTO]

Podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych, zawody w Olsztynie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Na starcie stanęło 168 miłośników nordic walking, którzy zmierzyć się musieli z liczącą 4600 metrów, trudną trasą. Pierwszym zawodnikiem na mecie z czasem 26 minut i 19 sekund zameldował się przedstawiciel organizatorów z RTB Tracker Podkowa Janów – Grzegorz Dors. Dalsze miejsca w pierwszej 10-tce klasyfikacji open przypadły: Rafałowi Kozikowi, Robertowi Gańskiemu, Ryszardowi Kłysiowi, Łukaszowi Dors, Danielowi Wojtasińskiemu, Karolowi Stilerowi, reprezentantowi Radia Jura – Pawłowi Stępniewskiemu, Leszkowi Treścińskiemu oraz Piotrowi Kordowskiemu.

Jak zwykle podczas JPNW wszystkim startującym towarzyszyła doskonała atmosfera, którą dodatkowo podkreślała ciepła i słoneczna aura. Kolejna runda Jurajskiego Pucharu Nordic Walking odbędzie się 22 maja w Janowie.

W sobotnich zawodach udział wzięli także inni reprezentanci Radia Jura: Agnieszka Zoń zakończyła rywalizację z czasem 40,56, a Grzegorz Stępniewski uzyskał rezultat 36,17.

Zostaw komentarz