Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

I Amatorskie Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

Facebook Twitter

Już w najbliższą sobotę 27 maja na terenie Strzelnicy CSS przy ulicy św Andrzeja 8/10 w Częstochowie odbędą I Amatorskie Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Do udziału w zawodach uprawnione są osoby: powyżej 10 roku życia (za zgodą opiekuna), osoby dorosłe nie posiadające licencji zawodniczej oraz osoby zaproszone przez organizatora Klub nie pobiera opłaty startowej!

Główny organizator wydarzenia to Częstochowskie Stowarzyszenie Strzeleckie, a celem zawodów jest popularyzacja sportu strzeleckiego.

Termin i miejsce zawodów:
27 maja 2017r. /sobota/ Strzelnica CSS ul. św. Andrzeja 8/10
10:00 Otwarcie zawodów
10:15 Rozpoczęcie strzelania
15:00 Zakończenie zawodów

Konkurencja:
Pistolet bocznego zapłonu, kal. 22LR 10 strzałów do tarczy Ts-2 z odległości 15 m

Broń i amunicja:
Broń i amunicja klubowa.

Uczestnictwo:
Do udziału w zawodach uprawnione są osoby: a) powyżej 10 roku życia (za zgodą opiekuna) b) osoby dorosłe nie posiadające licencji zawodniczej c) osoby zaproszone przez organizatora Klub nie pobiera opłaty startowej!

Klasyfikacja zawodów:
Indywidualna – miejsca I-III puchary i dyplomy, IV-VI dyplomy

Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem oraz z przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi w strzelectwie sportowym – znajomość powyższych przepisów potwierdzana jest podpisem na liście startowej. – zawodnicy zobowiązani są do stosowania okularów ochronnych oraz ochronników słuchu – przygotowanie techniczne i organizacyjne zawodów (strzelań) według ustaleń Organizatora – Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie – interpretacja regulaminu oraz decydujące zdanie należy do Organizatora.

Polecamy!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj