Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Hybrydowe nauczanie na UJD w nowym semestrze

Facebook Twitter

Częstochowski Uniwersytet im. Jana Długosza poinformował studentów, że w semestrze zimowym będzie kształcił w formie hybrydowej.

Jak dowiedzieliśmy się w uczelni większość zajęć będzie odbywała się online, natomiast nie wszystkie ćwiczenia można przeprowadzić w tej formie.

Z uwagi na pandemię i zbliżający się rok akademicki 2020/2021 zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie będą prowadzone w formie hybrydowej. Większość zajęć będzie odbywała się zdalnie z wykorzystaniem technologii kształcenia na odległość. Wszystkich studentów prosimy o śledzenie strony uczelni. 

– jak mówi rzecznik częstochowskiej uczelni – Marek Makowski, w formie tradycyjnej prowadzone będą jedynie laboratoria czy godziny dla studentów pierwszego roku…

W formie tradycyjnej w siedzibie uczelni będą odbywały się przede wszystkim zajęcia laboratoryjne i warsztatowe, w przypadku których niezbędne jest korzystanie z aparatury uczelni a także część zajęć wprowadzających dla studentów pierwszych lat studiów. Szczegółowe informacje dotyczące każdego z kierunków studiów zostaną ogłoszone przez wydziały Uniwersytetu. 

O detale odnośnie norm bezpieczeństwa i obowiązujących rygorów na UJD, studenci mogą pytać również w czasie procesu rekrutacji. Wyjaśniał Marek Makowski, rzecznik Uniwersytetu im. Jana Długosza.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj