Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Hulajnogą elektryczną w sposób bezpieczny. Niedzielną akcję dla ich użytkowników poleca Automobilklub Jurajski

Facebook Twitter

Coraz popularniejsze w mieście hulajnogi elektryczne nie idą w parze ze znajomością przepisów i bezpieczeństwem użytkowników. Sytuację chce poprawić Automobilklub Jurajski, który razem z policją i WORDem szykuje specjalną akcję na terenie toru Wyrazów.

Doszkolą młodych na hulajnogach, dadzą ważne rady i pokażą jak jeździć bezpiecznie. Wszystko pod szyldem „Bezpieczna hulajnoga”:

Romuald Nowakowski: To oddajemy w ręce funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy wielokrotnie z nami działali od początku istnienia Automobilklubu, mimo że krótki to czas, ale prężnie. Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo, bo większość osób kojarzy Automobilklub z prędkościami. Na co dzień zajmujemy się doszkalaniem kierowców, którzy mają długą przerwę, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Policja zwróciła uwagę na nasze hasło. Zaprosiliśmy policję i WORD. Mało kto zajmuje się tą tematyką

Konkurs sprawnościowy, instruktaż, możliwość nadzorowanej i bezpiecznej jazdy, zapowiada Romuald Nowakowski. Automobilklub Jurajski przygotował sporo zagadnień i atrakcji dla osób, które chcą poruszać się hulajnogą elektryczną w sposób bezpieczny:

Romuald Nowakowski: Zagadnienie to dotyczy wszystkich, którzy jeżdżą, a czasami nie mają świadomości, jak jest z obsługą, serwisowaniem i to będziemy mogli za sprawą firmy, która patronacko będzie nas wspierała, przybliżyć wszystkim użytkownikom. bardzo ciekawe rzeczy eksploatacyjne, jeżeli chodzi o rozwój pojazdów mobilnych elektrycznych. Będzie też konkurs na zasadzie jakiegoś prostego slalomu. Dobra zabawa w godz. od 11:00 do 15:00 na torze Wyrazów.

Akcja plenerowa „Bezpieczna hulajnoga” na torze w Wyrazowie już w niedzielę 22 maja. Polecał Romuald Nowakowski z Automobilklubu Jurajskiego. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj