Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Hucznej zabawy i do siego roku! 

Facebook Twitter

Kończy się stary 2022 rok i zaczyna nowy 2023. To czas podsumowań oraz tworzenia kolejnych planów. Odchodzący do historii rok zapadnie wszystkim na długo w pamięci pod wieloma względami - niestety najczęściej - kojarzyć nam się będzie jako ten trudny.

Wysoka inflacja, wybuch wojny w Ukrainie, kryzys energetyczny… To te rzeczy, które sprawiły, że 2022 wyraźnie zapamiętamy w naszych wspomnieniach. Jednak mamy nadzieję, że te wyżej wymienione rzeczy w skali globalnej, w waszych wspomnieniach przyćmią osobiste sukcesy i powody do zadowolenia. Tak czy inaczej, to z pewnością już historia.

Przed nami nowy – 2023 – rok. Cały zespół Radia Jura, wszystkim swoim słuchaczom oraz czytelnikom życzy spełnienia marzeń, osobistych zwycięstw, wytrwania w postanowieniach, dużo zdrowia, sił w dążeniu do celów, pokoju, radości, nadziei i samych uśmiechów w każdy dzień. Wierzymy, że Nowy Rok będzie zdecydowanie lepszy od poprzedniego.

Bawcie się dobrze w sylwestra, a od 1 stycznia zaczynamy pisać nową historię. Do siego roku!

To są życzenia redakcji Radia Jura. Wasze życzenia nagrywajcie dzwoniąc pod numer automatycznej sekretarki:

34 389 89 89

Polecamy Wam Sylwestra prosto z naszego studia, od 17.00 DJ Martinez czyli Marcin Wiśniewski i jego Taneczne Radio Jura, a od 20.00 do póóóóźneeejjjjj nocy Mariusz Ryszka i Łukasz Jakubczyk.

Zagramy specjalnie dla Was, miksy do tańca, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej!

Radio JURA, Muzyka Wybrana dla Ciebie

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024