Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Honorowe Złote Dyplomy Politechniki dla absolwentów sprzed 50 lat

Facebook Twitter

Honorowe Złote Dyplomy Politechniki są wręczane absolwentom uczelni, którzy 50 lat temu opuścili jej progi.

Rocznik 1973. Osoby, które 50 lat temu kończyły studia, dziś (19.10) odbiorą Honorowe Złote Dyplomy Politechniki Częstochowskiej 2023. Ta uroczystość w samo południe w klubie Politechnik. „Udało nam się dotrzeć do 122 absolwentów z trzech wtedy działających wydziałów”- cieszą się na politechnice, podkreślając, że oficjalna uroczystość jest także okazją do spotkania rocznika i wspomnień.

Honorowe Złote Dyplomy Politechniki Częstochowskiej są wręczane absolwentom Uczelni, którzy 50 lat temu opuścili jej progi, rozpoczynając kariery zawodowe. To pokolenie, które przez całe półwiecze na różnych stanowiskach w kraju i za granicą odnosiło sukcesy rozsławiające dobre imię Politechniki Częstochowskiej. Uroczystość jest również okazją spotkania koleżanek i kolegów z okresu studiów, odświeżenia wspomnień, odnowienia młodzieńczych przyjaźni.

W tym roku dyplomy wręczone zostaną absolwentom, którzy ukończyli Politechnikę w 1973 roku. Udało się dotrzeć do 122 absolwentów z trzech wtedy działających wydziałów: Budowy Maszyn – dzisiaj Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki, Metalurgicznego – dzisiaj Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów oraz Wydziału Elektrycznego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj