Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Halo Działkowicze! Pochwalcie się swoją działką. Nagrody pieniężne czekają

Facebook Twitter

Działka to prawdziwe hobby Polaków. Ten mały skrawek ogrodu doceniany jest zwłaszcza w dobie pandemii. Na tych najpiękniejszych nie brakuje - warzyw, owoców i oczywiście zestawu kolorowych kwiatów. Jeśli chcesz się pochwalić tym jak wygląda Twoja działka, weź udział w konkursie.

fot. Pixabay

Działka to prawdziwe hobby Polaków. Ten mały skrawek ogrodu doceniany jest zwłaszcza w dobie pandemii. Na tych najpiękniejszych nie brakuje – warzyw, owoców i oczywiście zestawu kolorowych kwiatów. Jeśli chcesz się pochwalić tym jak wygląda Twoja działka, weź udział w konkursie. Zabawę na najpiękniejszą Działkę ROD ogłosił właśnie magistrat. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia:

Wypełnione przez właściciela/ właścicielkę działki karty zgłoszenia wraz z 2, 3 fotografiami w formacie 10×15 należy składać w siedzibach macierzystych zarządów ROD. Następnie zostaną one przekazane przez prezesów do zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody pieniężne: 1000 zł za I miejsce, 800 zł za II miejsce i 600 zł za III miejsce

– zapowiada Sylwia Bielecka z Biura Prasowego częstochowskiego magistratu. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas 29. Dni Częstochowy.

Celem konkursu jest uwrażliwienie częstochowianek i częstochowian na kwestie związane z estetyką terenów rekreacyjnych, stanem środowiska naturalnego oraz promocja postaw proekologicznych i aktywnego wypoczynku w plenerze. Organizatorem konkursu jest – w imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy – Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta.

Karta zgłoszeniowa i regulamin znajduje się TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj