Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Gustav Berggren opuszcza Raków. Dzisiaj na placu Biegańskiego oficjalne pożegnanie

Pomocnik Rakowa, Gustav Berggren nie zagra już w koszulce Rakowa. Szwed jest w trakcie dopełniania formalności przed transferem do nowego klubu.

Gustav Berggren
fot. FB/Raków Częstochowa

Szacowany czas czytania: 00:25

W najbliższym sezonie zagra w amerykańskiej MLS. Gustav Berggren w Rakowie spędził trzy lata, zdobywając m.in. Mistrzostwo Polski. Klub zaprasza wszystkich kibiców dzisiaj (22.07) na Plac Biegańskiego. Będzie można wtedy osobiście podziękować Gustawowi za cały okres spędzony w częstochowskiej drużynie. Będzie też szansa na pamiątkowe zdjęcie i autograf. Początek tego wyjątkowego spotkania o godzinie 15.00.

Czytaj także:

REKLAMA