Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Gramy w badmintona z okazji Święta Niepodległości

Facebook Twitter

W Częstochowie coraz chętniej trenujemy badmintona, będzie też okazja do rywalizacji. Dyscyplina zyskuje na znaczeniu, dlatego Akademia Badmintona zaplanowała turnieje, a zawodnicy grają praktycznie co weekend.

fot. pixabay.com

Teraz zagramy w popularną „kometkę” również z okazji święta Niepodległości:

To już będzie 6. turniej, dlatego cieszę się, że formuła turnieju listopadowego przyjęła się w Częstochowie. Fajnie, że można kontynuować i organizować cykliczny turniej. To sprawia, że coraz więcej osób przyjeżdża na ten turniej do Częstochowy.

Turniej organizowany jest w naszym mieście od paru lat przez Częstochowską Akademię Badmintona. To już jego VI edycja, organizatorzy polecają rozgrywki 13 listopada. W najbliższą niedzielę (14.11.) z kolei odbędzie się drugi turniej cyklu Grand Prix Częstochowy Amatorów.

Drugi z cyklu Grand Prix Częstochowy Amatorów z okazji Święta Niepodległości. Zawodnicy chętnie do nas przyjeżdżają i organizujemy turnieje dla dzieci, dla amatorów i dla profesjonalistów, którzy też chętnie do nas przyjeżdżają. Fajnie, że badminton staje się coraz bardziej popularny. 

O sportowym świętowaniu Święta Niepodległości mówił Maciej Ociepa – organizator częstochowskich turniejów w badmintona.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj