Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Gramy dla Was od 12 lat!

Facebook Twitter

10 stycznia to co roku dla naszego zespołu szczególny dzień. To właśnie tego dnia 2011 roku rozpoczęliśmy nadawanie programu o nazwie Radio Jura na częstotliwości 93,8 fm w Częstochowie. Gramy dla Was już 12 lat! 

Nieprzerwanie przez cały ten okres na naszej fali słyszycie muzykę wybraną dla Was. Codziennie też informujemy Was o najważniejszych wydarzeniach w Częstochowie, regionie, województwie, z kraju i świata. Przy okazji naszych urodzin zawsze podkreślamy, to jak bardzo jesteśmy wdzięczni naszym słuchaczom. Prawda jest taka, że gdyby nie nasi miłośnicy, niemielibyśmy czego świętować. Na szczęście mamy… i wierzymy, że co roku mieć będziemy. Dziękujemy Słuchaczom oraz Czytelnikom – bo radio w dzisiejszych czasach to nie tylko eter – za wspólnie spędzone 12 lat.

Życzymy Wam radości ze słuchania Radia Jura na 93,8 fm każdego dnia, a nam samym wyłącznie doboru doskonałej muzyki, która Wam się podoba i samych dobrych wiadomości w naszych serwisach informacyjnych i w portalu www.radiojura.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 marca 2023