StartW Radiu Jura Wiadomość dnia Wiadomości

Gramy dla Was 8 lat! Dziękujemy za wszystkie życzenia urodzinowe i czekamy na kolejne!

Przez lata naszej działalności w mieście i regionie, nawiązaliśmy współpracę z różnymi instytucjami oraz osobami. Wszystko po to, by móc naszym słuchaczom przekazać informację, które Was interesują. Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca jest doceniana. Z różnych stron napływają do nas ciepłe słowa i życzenia. Posłuchajcie…

To był głos naszych słuchaczy. Podobne życzenia otrzymujemy również od przedstawicieli różnych instytucji, z którymi współpracujemy od 8 lat:

Mówił Włodzimierz Skalik, prezes Aeroklubu Częstochowskiego z którym działamy od samego początku, wielokrotny mistrz w lotach precyzyjnych. Teraz z kolei głos oddajmy strażakom. Miłe życzenia odebraliśmy też od rzecznika Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie – Kamila Dzwonnika:

Odśpiewano nam już też piękne 100 lat! W naszym studiu, specjalnie dla nas zaśpiewała je Julia Kozik, uczestniczka programu The Voice Kids, pochodząca z Konopisk:

Jeśli urodziny to również miłe głosy płynące z instytucji kultury, które za naszym pośrednictwem starają się dotrzeć do jak największego grona odbiorców w Częstochowie. Mówi Joanna Karkoszka-Toborek z działu promocji Teatru im. Adama Mickiewicza:

Kolejny głos życzeń, to głos Pawła Musiała – dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie:

Za wszystkie życzenia bardzo dziękujemy!

Zostaw komentarz