Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Górnik Łęczna rywalem Rakowa w 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski

Facebook Twitter

Poznaliśmy rywala Rakowa Częstochowa w półfinale Fortuna Pucharu Polski. Losowanie odbyło się dziś w samo południe w siedzibie PZPN-u w Warszawie.

Cztery drużyny powalczą o Puchar Polski. W walce o trofeum oprócz Rakowa pozostali Legia Warszawa, Górnik Łęczna oraz KKS Kalisz. Za nami losowanie. I już wiemy, już wszystko wiadomo, z kim na początku kwietnia zagra Raków Częstochowa:

Raków Częstochowa – drużyna broniąca tego trofeum. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna. Co ciekawe, ten mecz wygrany 3:0 z Motorem Lublin to było 15. kolejne pucharowe zwycięstwo piłkarzy Rakowa Częstochowa. Naprawdę imponująca passa.

Raków Częstochowa: Górnik Łęczna

Po to 16. zwycięstwo, po walkę o 16. zwycięstwo piłkarze Marka Papszuna pojadą do Łęcznej. Losowanie wyjątkowo krótkie, losowanie wyjątkowo szybkie

– usłyszeliśmy podczas losowania, jakie odbyło się w południe w Warszawie.

Górnik to obecnie 13. zespół Fortuna I Ligi. Nasi półfinałowi rywale w drodze do tego etapu rozgrywek pokonali kolejno Arkę Gdynia, Koronę Kielce, Piasta Gliwice oraz Pogoń Siedlce. Mecze półfinałowe zaplanowano na 4 i 5 kwietnia. Finał Fortuna Pucharu Polski 2 maja na PGE Narodowym.

Już trzymamy kciuki za naszych piłkarzy!

Źródło: własne, RKS Raków Częstochowa, PZPN

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024