Gmina Rędziny: utrudnienia na przejeździe w Mariance Rędzińskiej
Uwaga kierowcy i pasażerowie z gminy Rędziny. PKP PLK w trybie awaryjnym zamknęło przejazd kolejowy w Mariance Rędzińskiej na ul. Srebrnej.

Szacowany czas czytania: 00:24
Gmina Rędziny informuje o drogowych utrudnieniach
Decyzja zapadła natychmiast – ze względu na zły stan techniczny torowiska. Utrudnienia potrwają od dziś, 8 maja, do przyszłej środy – 13 maja. Z powodu braku przejazdu autobusy linii Rm będą kursować tylko do i od przystanku Rędziny – Przejazd. Urzędnicy podkreślają, że utrudnienia są niezależne od przewoźnika (GZK) i władz gminy.
Planujcie trasę z uwzględnieniem tych zmian i zachowajcie ostrożność w rejonie przejazdu.