Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Gmina Niegowa z dodatkowymi środkami na budowę sali gimnastycznej

Gmina Niegowa otrzymała dodatkowe 600 tysięcy złotych na budowę sali gimnastycznej w Sokolnikach. Środki pochodzą z Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej, dzięki wnioskom złożonym do Urzędu Marszałkowskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

fot. Gmina Niegowa

Szacowany czas czytania: 00:17

Gmina Niegowa z większymi środkami

Jak informują władze gminy, inwestycja zostanie zrealizowana w ponad 90 procentach ze środków zewnętrznych. Aktualnie kończą się prace związane z dociepleniem budynku, a niebawem rozpoczną się roboty wykończeniowe wewnątrz obiektu. Całkowita wartość inwestycji przekracza 5 milionów złotych.

Gmina Niegowa kontroluje sposoby pozbywania się ciekłych nieczystości

 

REKLAMA