Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Galeria pod Arkadami zmienia nazwę i na wakacje proponuje fotografię podróżniczą

Facebook Twitter

Galeria pod Arkadami podobnie jak inne instytucje kultury w czerwcu wznowiła swoją działalność. Teraz ta instytucja prezentująca nową wystawę fotograficzną zmienia również nazwę.

fot. facebook.com/1maja27

Warto poznać zarówno to miejsce, jak i nową ekspozycję

– zachęca Sylwia Góra.

Działania kulturalne prowadzone w galerii koordynuje fundacja 4 Arte. Wracają działania kulturalne w naszym mieście w różnych instytucjach. Galeria pod Arkadami jest w dzielnicy Stradom, a więc nieco dalej. Pierwszym wydarzeniem – wystawa „Szepty z podróży” Janusza Mielczarka, czyli wystawa fotograficzna. Wstęp wolny na samą wystawę do 16 lipca, w każdą środę i piątek w godz. 17-19

Prezentowane zdjęcia podróżnicze wpisują się w wakacyjny klimat, mogą zainspirować i nas do poszukiwania nowych miejsc wypoczynku. Zdjęcia Janusza Mielczarka można oglądać jeszcze w lipcu, warto tu zajrzeć:

To też jest bardzo ciekawe miejsce zachowanie w częściach historycznie, więc myślę, że warto zapoznać się z historią tego miejsca, a osoby, które będą towarzyszyć przy okazji wystawy, chętnie powiedzą coś więcej o sobie, wystawie, czy coś więcej o samym miejscu. Serdecznie zapraszam.

Jak przypomina Sylwia Góra, częstochowska Galeria Pod Arkadami zmienia swój szyld na Galerię 4 Arte.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 marca 2023