Galeria Jurajska zaprasza na akcję „Patrzę w przyszłość. BADAM SIĘ!”
Bezpłatne badania przesiewowe i otwarty dla wszystkich koncert Organka to propozycja na najbliższą sobotę (17.05.) w Galerii Jurajskiej. Przy okazji planowane są porady zdrowotne specjalistów i wielka zbiórka krwi.

Szacowany czas czytania: 00:38
Na parkingu przy Bulwarach nad Wartą stanie miasteczko zdrowia, gdzie będziemy mogli skorzystać z kilkunastu różnych badań i konsultacji. Tu sprawdzimy wzrok i słuch, oznaczymy poziom cholesterolu i glukozy, oczywiście zmierzymy ciśnienie. Dostępna będzie mammografia, spirometria, a także diagnostyka w kierunku osteoporozy.
Wydarzenie dotyczące naszego zdrowia i profilaktyki organizowane jest pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, NFZ i Prezydenta Częstochowy. Miasteczko będzie działać od godz. 10.00 do 22.00. Zbiórkę krwi przygotowuje Częstochowski Legion – Klub Honorowych Dawców Krwi.
Imprezie patronuje Radio Jura.
Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!
