Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Frytka OFF będzie czy nie? Decyzje nie zapadły

Facebook Twitter

Co z Frytką OFF? Pytają o to fani muzyki alternatywnej, którzy co roku na czerwcowy festiwal wybierali się aby posłuchać dobrej muzyki i rozpocząć letni sezon na plenerowe wydarzenia. Wiadomo, że w przyszłym miesiącu festiwalu nie będzie.

frytka off
fot.czestochowa.pl

Frytka OFF będzie czy nie?

Faktycznie miasto nigdzie nie publikuje żadnych informacji na temat kolejnej edycji festiwalu, który od kilku lat gości w Parku Wypoczynkowym Lisiniec. Przed laty rozwinął swój szyld przy Alei Frytkowej, czyli przy ul. Piłsudskiego. Miał też odsłonę na Promenadzie Niemena. W międzyczasie impreza się też kurczyła, z kilkudniowej z korowodem prowadzącym przez miasto, do jednodniowej zaledwie rok temu.

Czy będzie 12. edycja Frytki? Wydział Kultury liczy pieniądze i wiadomo, że z powodu kiepskiej sytuacji finansowej imprezy nie przewidziano w czerwcu, ale być może pojawi się w kalendarzu w późniejszym terminie. Decyzje jeszcze nie zapadły, trwają rozmowy, magistrat pracuje jeszcze ciągle nad opracowaniem ostatecznego kształtu kalendarza imprez plenerowych i kulturalnych w tym roku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj