Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Fotografujesz? Zgłoś zdjęcie do Klimatów Częstochowy. Termin upływa z końcem tygodnia

Facebook Twitter

Zbliża się ostateczny termin, aby zgłosić zdjęcia do 14. edycji konkursu „Klimaty Częstochowy”. Wszyscy fotografujący amatorsko i profesjonalnie wybrane prace mogą wysłać jeszcze do tylko niedzieli (10.10).

fot. facebook.com/klimatyczestochowy

Mile widziane jest niebanalne potraktowanie „klimatów” naszego miasta. Głównym motywem może być: człowiek, środowisko, miejskie wydarzenia, czy wszystko inne co z miastem na nieodzowny związek:

Formuła delikatnie przez lata się zmieniała. Raz fotografujący mogli przesłać zdjęcia samego miasta – wydarzenia, kultura, klimaty, reportaż. Później była sytuacja, w której można było wysyłać zdjęcia w różnych kategoriach. Natomiast w tym roku mamy jedną kategorię pod nazwą „Fotografia klimatyczna”. Konkurs organizowany jest przez Wydział Kultury, Promocji i Sportu naszego miasta wraz z Muzeum Częstochowskim. I to właśnie w Muzeum Częstochowskim odbędzie się wystawa pokonkursowa w listopadzie, w Pawilonie Wystawowym w Parku Staszica

– zachęca Adam Markowski z Wydziału Promocji Kultury i Sportu, główny koordynator miejskiego konkursu. Jak możemy zgłosić prace konkursowe? to bardzo proste – przez formularz internetowy:

Namawiamy do wzięcia udziału w konkursie. Zdjęcia można przesyłać także za pomocą strony internetowej konkursu – www.klimatyczestochowy.pl – tam jest do wypełnienia formularz, można się zarejestrować. Konkurs jest adresowany do profesjonalistów i amatorów. Może przesłać zdjęcie kilkuletnie dziecko, które chwyciło za aparat i rzeczywiście coś ciekawego spostrzegło. Może jakiś senior interesuje się fotografią, to też może przesłać zdjęcie w konkursie. Zachęcamy, dowolna tematyka, ilość miejsc i tematów w Częstochowie jest przeogromna. Można wziąć udział w konkursie.

Zatem ostatnie dni przeznaczcie na wybieranie najbardziej udanych fotografii, które macie w zanadrzu i spróbujcie sił w konkursie. Wszelkie przydatne szczegóły można znaleźć klikając w klimatyczestochowy.pl. Zachęcał fotograf Adam Markowski.

fot. facebook.com/klimatyczestochowy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj