StartKultura

Filharmonia Częstochowska zaprasza na koncert z okazji 25-lecia działalności artystycznej Renaty Przemyk

Renata Przemyk jak sama mówi „sama siebie stwarza muzyką”. Z okazji przypadającego jubileuszu wraz ze swoim zespołem, przygotował dla swoich fanów niespodziankę w postaci specjalnych koncertów urodzinowych, na które składać będą się m.in. piosenki powstałe przez ostatnie 25 lat.

Przygotowywane koncerty urodzinowe wyróżniać będą się od tych, które Artystka grała do tej pory przede wszystkim repertuarem i specjalną scenografią. Renata wraz ze swoim zespołem postanowiła sięgnąć do wszystkich swoich płyt, w szczególności do tych najstarszych oraz piosenek, których bardzo dawno nie wykonywała, a czasami w ogóle nie były grane na koncertach.

UWAGA WAŻNE – przy zakupie biletów w kasie Filharmonii na hasło RADIO JURA bilety na koncert Renaty Przemyk kupicie za 30 złotych za sztukę. Polecamy!

Zaskoczeniem z pewnością będą ich nowe aranżacje oraz przygotowane dodatkowe niespodzianki. Jakie? Będzie można się przekonać już na początku przyszłego miesiąca. 2 lutego o godzinie 18.00 artystka wystąpi w Filharmonii Częstochowskiej.

„KOCHANA – live” Renata Przemyk & Natalia Lubrano

Zostaw komentarz