Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Festiwal im. Piotra Machalicy. Znamy atrakcje i gwiazdy III edycji. Wejściówki już od środy

Facebook Twitter

Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się III Festiwal im. Piotra Machalicy, który znów przyciągnie do Częstochowy mnóstwo gwiazd oraz jeszcze więcej widzów i słuchaczy. To wydarzenie organizatorzy zapowiadają od 27 do 30 czerwca.

Festiwal im. Piotra Machalicy
fot. FB/Fundacja im. Piotra Machalicy

Po raz kolejny na Festiwalu im. Piotra Machalicy zagości Katarzyna Żak – aktorka i piosenkarka. W tym roku zaprezentuje festiwalowej publiczności piosenki Wojciecha Młynarskiego. Jan Wołek to autor tekstów piosenek, które Piotr Machalica wykonywał przez wiele lat i jego dobry przyjaciel – tym jako artysta malarz pokaże swoje prace w Konduktorowni.

Gwiazdą niewątpliwie ze swoim monodramem „My Way” będzie Krystyna Janda, która otworzy cały festiwal w czwartek 27 czerwca. Wystąpi też André Ochodlo razem z zespołem Triomania, czy znany już festiwalowej publiczności duet – Nula Stankiewicz i Janusz Strobel, którzy w tym roku zapowiadają koncert piosenek Jonasza Kofty.

Będzie działo się o wiele więcej przez 4 dni tego wydarzenia. Wstęp nadal jest bezpłatny, a wejściówki będą rozdawane od 19 czerwca w miejscach, w których mają odbywać się poszczególne wydarzenia.

Więcej o wydarzeniu także na profilu FB Fundacji im. Piotra Machalicy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024