Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Festiwal im. Piotra Machalicy w Częstochowie. Od dzisiaj można zdobyć wejściówki

Czwarty Festiwal im. Piotra Machalicy w Częstochowie. Tegoroczne wydarzenie kulturalne, które przyciąga do nas szereg gwiazd i ogromne zainteresowanie publiczności, tym razem potrwa od 26 do 29 czerwca.

fot. FB/Fundacja im. Piotra Machalicy

Szacowany czas czytania: 00:54

Wśród nazwisk: Magda Umer, Katarzyna Żak, Piotr Polk, Hanna Banaszak, Dorota Miśkiewicz, Krystyna Janda. We wtorek 17 czerwca możecie ustawić się do kolejki po darmowe wejściówki.

Wejściówki na Festiwal im. Piotra Machalicy zawsze od początku imprezy były i pozostaną darmowe, deklarują organizatorzy z Fundacji im. Piotra Machalicy. Dlatego zaproszenia na okołoteatralne i muzyczne wydarzenia będę rozdawane 17 czerwca we wtorek w Teatrze im. Adama Mickiewicza i w Miejskiej Galerii Sztuki.

Pierwsza tura wejściówek pojawi się w kasach tych instytucji o godz. 10:00, druga o godz. 18:00. Trzeba odstać swoje i liczyć na łut szczęścia, bo nie ma możliwości rezerwacji. Przypomnijmy, że na każde wydarzenie obowiązują oddzielne bilety. W obu miejskich instytucjach kultury dostępne będą zaproszenia bezpłatne na wszystkie wydarzenia biletowane z repertuaru festiwalowego. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki na jedno wydarzenie każdego dnia imprezy.

Przypomnijmy, festiwalowi patronuje Radio Jura a o atrakcjach, tytułach i gwiazdach będziemy Was jeszcze informować.

Czytaj także:

REKLAMA