Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Festiwal Dmuchańców w Parku Lisiniec w najbliższy weekend. Pierwsze takie wydarzenie dla dzieci

Facebook Twitter

"Wielki Festiwal Dmuchańców" umili najbliższy weekend małym bywalcom Parku Lisiniec. Jest po raz pierwszy organizowany przez Stowarzyszenie Częstokocham.

fot. facebook.com/czestokocham

Tą propozycję dla wszystkich dzieci poleca Kamil Skubiszewski.

Kamil Skubiszewski: Jest to pierwszy festiwal dmuchańców w Częstochowie i mam nadzieję, że zagości u nas w mieście na dłużej i stanie się cykliczną imprezą. Każdy z uczestniczących w wydarzeniu będzie mógł korzystać z masy atrakcji m.in. dmuchanych zjeżdżalni, zamków do skakania, basenów z kulkami, zakręconej łódki, ale i wiele innych dmuchanych atrakcji. Dodatkowo będzie również strefa foodtrucków, konkursy z nagrodami i oczywiście coś dla najmłodszych, czyli animacje dla dzieci.

Dmuchańce są stałym elementem letnich imprez plenerowych, ale tym razem całe wydarzenie pod gołym niebem ma być okazją do zabawy. Skąd pomysł na taką imprezę w Częstochowie?

Kamil Skubiszewski: Sam pomysł na taki festiwal wyniknął kiedy zobaczyliśmy taką niszę, nie ma atrakcji skierowanej stricte dla dzieci, nie ma festiwalu dmuchańców, a fajnie gdyby jednak taka cykliczna impreza w Częstochowie była kierowana dla najmłodszych naszych częstochowian. I stąd też sam pomysł na imprezę. Mam nadzieję, że się sprawdzi i zostanie z nami już na zawsze.

– zachęcał do odwiedzin w Parku Lisiniec Kamil Skubiszewski. Wielki Festiwal Dmuchańców w Częstochowie 16 i 17 lipca.

fot. facebook.com/czestokocham

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024