Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Festiwal Czytaj! dłuższy i jubileuszowy. Rozpocznie się 4 września

Facebook Twitter

Znane są kolejne nazwiska, inicjowane spotkania, zapowiadane koncerty. Coraz bogatszy program tegorocznego rocznicowego Festiwalu Czytaj! ma szansę dotrzeć do wszystkich miłośników książki. Zachęcają do uczestnictwa znane osobistości i literaci.

fot. facebook.com/czytaj

Znamy też datę imprezy: polecamy ją 4 września:

Jubileuszowa X edycja festiwalu Czytaj! – to będzie wydłużona edycja o jeden dodatkowy weekend. Zachęcam i przypominam, żeby zaglądać na nasze social media, zwłaszcza na facebooka i instagrama – tam możecie posłuchać kilku pisarzy, np. Jakuba Żulczyka, Anię Cieplak, Dominikę Słowik czy też Magdę Piekorz związaną z naszym teatrem im. Adama Mickiewicza

– zachęca Sylwia Góra, współorganizatorka Festiwalu Dekonstrukcji Słowa Czytaj! To już 10 lat znanego w całym kraju festiwalu, który ma Częstochowa:

Spotkamy się już 4 września, a festiwal zakończy się 12 września, czyli spotykamy się w sobotę – mamy sobotę, niedzielę i pełen kolejny tydzień. Wydarzeń jak zawsze będzie kilkadziesiąt. Postaramy się w tym roku dopasować do państwa i startować nieco później z wydarzeniami, czyli w okolicach 17. Wiemy od was, że 16 to była za wczesna godzina. Bardzo chcemy się zobaczyć z jak największą liczbą osób.

Program, zasady uczestnictwa i największe atrakcje Czytaja znajdziecie na profilach społecznościowych. Festiwal dla fanów dobrej literatury polecała Sylwia Góra.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj