Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Fatalne informacje docierają z częstochowskiego AZS-u. Michał Bąkiewicz zawiesza karierę

Facebook Twitter

Michał Bąkiewicz nie zagra w biało-zielonych barwach przynajmniej do końca tego sezonu. Na swoim oficjalnym profilu na facebooku Bąkiewicz poinformował o zawieszeniu kariery sportowej. Wszystko z powodu problemów zdrowotnych.

Oto treść komunikatu:

Chciałbym podzielić się z Wami bardzo osobistym oświadczeniem. W związku z problemami zdrowotnymi, z którymi borykam się od początku sezonu, podjąłem decyzję o zawieszeniu kariery siatkarskiej. Niestety, dzisiaj zdrowie po prostu nie pozwala mi na profesjonalne uprawianie siatkówki.

Z uwagi na to, że nie jestem w stu procentach gotowy do gry chciałem być fair i zaproponowałem zawieszenie kontraktu. Źle bym się czuł, gdybym pobierał wynagrodzenie w sytuacji, w której nie mogę pomóc drużynie. Chcę podkreślić, że obecnie czynię starania, by w jak najlepszym stopniu poprawić stan swojego zdrowia.

Bardzo dziękuję władzom mojego klubu AZS Częstochowa za zrozumienie mojej sytuacji. Życzę temu Klubowi jak najlepiej i na pewno, podobnie jak wszystkie moje poprzednie kluby, na zawsze będzie miał ważne miejsce w moim sercu. Dziękuję drużynie i sztabowi trenerskiemu AZS oraz wszystkim siatkarskim Kibicom, którzy przez tyle czasu dawali mi wsparcie.

Z poważaniem
Michał Bąkiewicz

źródło

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lutego 2020