Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Fantastyczne widowisko w Gliwicach. Raków rozpoczyna zmagania w PKO Ekstraklasie od zwycięstwa

Facebook Twitter

"Ten mecz to ekstraklasa nie tylko z nazwy"- takie komentarze krążą w sieci po niedzielnym (25.07) meczu Rakowa z Piastem Gliwice. Na inaugurację sezonu piłkarze Marka Papszuna wygrali w Gliwicach 3:2.

Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze- to było już w drugiej minucie meczu. Później wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie. A gola na wagę trzech punktów zdobył dla Rakowa z rzutu karnego w 74 minucie meczu Ivi Lopez. Posłuchajcie co na pomeczowej konferencji mówił trener Rakowa:

– kibicom ten pojedynek mógł się podobać, nam ze względu na końcowy wynik- niekoniecznie mówił z kolei trener Piasta Waldemar Fornalik

Sezon ruszył, cały czas budowany jest jednak skład Rakowa. Okienko transferowe trwa nadal. Wiadomo już oficjalnie, że z drużyną pożegnał się Słoweniec David Tijanić, który za kwotę ok 3 mln Euro został sprzedany do tureckiego Göeztepe. W dalszym ciągu do gry nie jest gotowy Tomas Petrasek. Przez najbliższe kilka miesięcy nie zagra też kontuzjowany Ben Lederman, mówi trener Marek Papszun

– tak z wczorajszej (25.07) wygranej cieszyli piłkarze Rakowa. Teraz kilka dni przerwy na regenerację, bo już w czwartek ważne rewanżowe spotkanie z Suduvą Mariampol w ramach II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA. Ten mecz rozegrany zostanie na stadionie w Bielsku Białej.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj