Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Exact Systems Norwid ma klubowy autokar, którym ruszy walczyć o punkty do Wrocławia

Facebook Twitter

Trudne zadanie czeka w sobotę siatkarzy Exact Systems Norwid. Częstochowianie zagrają we Wrocławiu z Chemeko System Gwardią, która jest jednym z kandydatów do awansu. Częstochowianie na mecz pojadą klubowym autokarem.

fot. materiał prasowy

W ostatnich dniach siatkarze Exact Systems Norwid doczekali się klubowego autokaru, który został oklejony w nazwę i logo drużyny. Na prawym boku autokaru jest też wizerunek trenera Piotra Gruszki. Częstochowscy siatkarze będą teraz rozpoznawalni z daleka.

Exact Systems Norwid po 7 meczach ma na koncie 10 punktów i zajmuje 7. miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Piotra Gruszki w swoim ostatnim meczu wygrali z niepokonaną Visłą Bydgoszcz. Teraz chcą iść za ciosem i odebrać punkty niewygodnej Gwardii, z którą w poprzednim sezonie przegrali cztery mecze.

Gwardia w 7 meczach wygrała 3 razy i 4 razy przegrała, ale ma 12 punktów i plasuje się na 5. pozycji. W drużynie z Wrocławia grają m.in. znani w Częstochowie Dawid Woch, Bartłomiej Zawalski i Grzegorz Bociek. Rozgrywającym jest niezwykle doświadczony Lukas Tichacek.

We Wrocławiu zapowiada się zacięty mecz, a kibice Exact Systems Norwid liczą na przełamanie w pojedynkach z Gwardią i na 5 zwycięstwo w obecnym sezonie. Mecz już w poniedziałek 8 listopada o godzinie 18.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj