Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Exact Systems Norwid jest już 4. w tabeli 1 ligi

Facebook Twitter

Siatkarze 1-ligowego Exact Systems Norwida pokonali w sobotni wieczór AZS AGH Kraków i awansowali na 4. miejsce w tabeli Tauron 1 Ligi. Częstochowscy siatkarze przed meczem byli stawiani w roli faworytów. I z zadania wywiązali się bardzo dobrze. Świadczą o tym wyniki w pierwszym, trzecim i czwartym secie. Jedynie druga partii padła łupem AZS AGH.

Foto: M. Osuchowski (BP Exact Systems Norwid)

Kibice Exact Systems Norwida mają wiele powodów do radości. Zwycięstwo z krakowskim zespołem było 4 wygraną w styczniu. Przypomnijmy, że w nowym roku Exact Systems Norwid pokonał Lechię Tomaszów Mazowiecki, Olimpię Sulęcin, Zaksę Strzelce Opolskie i teraz AZS AGH. Dzięki wygranej i zdobytym 3 punktom zawodnicy trenowani przez Piotra Lebiodę awansowali na 4. miejsce w tabeli Tauron 1 Ligi.

Po meczu z AZS AGH wszyscy siatkarze Exact Systems Norwida zasługują na brawa, ale zdaniem komisarza Grzegorza Szymańskiego nagrodę MVP otrzymał przyjmujący Damian Kogut.

Exact Systems Norwid Częstochowa – AZS AGH Kraków 3:1 (25:17, 23:25, 25:18, 25:16)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Mucha, Kryński, Szewczyk, Usowicz, Wasilewski (libero) – Walczak, Kopyść, Franczak, Antosiewicz, Cieślik, Mordarski (libero).

AZS AGH: Buczek, Dębski, Macyra, Grzymała, Jóźwik, Janusz, Stąsiek (libero), Czyrek (libero) – Kraut, Borkowski, Fenoszyn, Śnieżek.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj