Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Exact Systems Norwid chce wygrać z siatkarzami Olimpii

Facebook Twitter

Siatkarze 1-ligowego Exact Systems Norwid Częstochowa w sobotę (16.01.) ugoszczą przy ul. Jasnogórskiej Olimpię Sulęcin i wierzą w zwycięstwo za 3 punkty.

Marek Osuchowski (Biuro Prasowe Exact Systems Norwid)

Obecny sezon układa się bardzo dobrze dla siatkarzy Exact Systems Norwida z czego zadowoleni są działacze w klubie, sponsorzy oraz trenerzy i oczywiście kibice. Przemeblowana i od nowa zbudowana drużyna jak na razie odniosła 11 zwycięstw i doznała tylko 4 porażek. Duże brawa! Exact Systems Norwid jest na wysokim 5. miejscu. Częstochowscy siatkarze mają na koncie aż 11 wygranych i tylko 4 przegrane z silnymi zespołami z czołówki Tauron 1 Ligi.

To już historia… Teraz siatkarze trenują i pracują na 12 wygraną w sezonie. A w sobotę będzie na to olbrzymia szansa. Po wygraniu w Lechią Tomaszów Mazowiecki i wpadce z Gwardią Wrocław teraz jest szansa na przełamanie. I okazja na dopisanie sobie 3 punktów w meczu z Olimpią Sulęcin.

Drużyna z Sulęcina plasuje się na 9. miejscu i ma 8 punktów straty do Exact Systems Norwida. Kibice liczą na 3 punkty choć meczu na żywo nie zobaczą, bo spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Ale o transmisji można będzie dowiedzieć się z kanałów społecznościowych klubu.

źródło: materiał prasowy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj