Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Eco-Team zachęca do odwiedzenia swojego Centrum Energii Odnawialnej!

Facebook Twitter

„Dzielimy się dobrą energią” to hasło, które definiuje działania zmierzające do dbania o środowisko naturalne. Firma ECO-TEAM działa na rynku od roku 2012. Są nowoczesną, ogólnopolską prężnie działającą firmą inżynierską, która powstała jako efekt doświadczeń specjalistów z dziedziny techniki grzewczej i sanitarnej ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii. To lider na rynku krajowym w montażu kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wychodzą naprzeciw nowym wyzwaniom i potrzebom tworząc Centrum Energii Odnawialnej, w którym przedstawiamy nowe technologie, ekologiczne rozwiązania oraz prezentują działające na żywo urządzenia do produkcji energii cieplnej pozyskiwanej z natury.

W Centrum Energii Odnawialnej zachęcają swoich Klientów do skorzystania z Programów Rządowych „Czyste Powietrze”, „Mój prąd” oraz lokalnych dofinansowań i pomagają w doborze odpowiednich urządzeń.
W swoich działaniach firma dąży do edukowania Klientów w zakresie „ekofunkcjonowania” w codziennie podejmowanych decyzjach.

Dbanie o środowisko zaczęli od siebie. Centrum Energii Odnawialnej jest nie tylko ekspozycją produktów, ale centrum zasilania całej firmy! Energię, którą zużywają przez codzienną pracę budynku równoważą poprzez własną wyprodukowaną energie ze źródeł odnawialnych.

ECO-TEAM jest sponsorem tytularnym klubu AZS 2020. Ideą wsparcia jest stwarzanie siatkarskich perspektyw rozwoju dla młodych ludzi. Bycie mecenasem sportowej drużyny zobowiązuje do promowania zdrowego trybu życia a ekologiczna działalność firmy pomaga przekazać młodemu pokoleniu jak ważna jest ochrona środowiska w codziennym życiu.

Firma „Eco-Team” zaprasza do zapoznania się z ofertą oraz do odwiedzenia showroomu zlokalizowanego przy ul. Władysława Jagiełły 60 w Częstochowie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj