Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dziś (6.04) siatkarskie emocje. Zawodnicy Norwida zagrają z Chemeko-System Gwardią Wrocław

Facebook Twitter

Dwa decydujące mecze przed siatkarzami Norwida. Rozgrywki w Tauron 1 Lidze wkraczają powoli w decydującą fazę. Dziś zawodnicy Norwida zagrają z Chemeko-System Gwardią Wrocław we Wrocławiu w hali Orbita. To będzie na pewno zacięty pojedynek.

Zawodnicy Norwida zagrają z Chemeko-System Gwardią Wrocław

dokładnie tak. Siatkarze Leszka Chudziaka, aby ciągle myśleć o wygraniu rundy zasadniczej, muszą wygrać. Łatwo jednak nie będzie. Norwid z dorobkiem 67 punktów plasuje się na drugim miejscu w tabeli, tracąc 2 punkty do lidera MKS Będzin. A nasz dzisiejszy rywal, jest na miejscu trzecim. Mecz z Chemeko-System Gwardią Wrocław, drużyną prowadzoną przez doskonale nam znanego Dawida Murka, rozpocznie się o 20.00. Nasi rywale do tej pory wygrywali dwadzieścia razy, a ośmiokrotnie z parkietu schodzili pokonani. Pierwsze spotkanie obu zespołów rozgrywane w Hali Sportowej Częstochowa wygrał Norwid pozwalając ugrać tylko jedną partię siatkarzom z Dolnego Śląska. Jak będzie tym razem przekonamy się za kilka godzin.

Ostatni pojedynek Norwida w rundzie zasadniczej, w sobotę 15 kwietnia z Legią Warszawa

Błękitno-granatowi by móc realnie myśleć o wygraniu pierwszej części sezonu muszą najbliższe dwa pojedynki wygrać i liczyć na potknięcie MKSu w spotkaniach z Lechią Tomaszów Mazowiecki, bądź BKSem Visłą Proline Bydgoszcz.

Jedno jest pewne, bez względu na wyniki ostatnich dwóch kolejek siatkarze spod Jasnej Góry zajmą jedną z dwóch czołowych lokat w Tauron 1.Lidze i do fazy play-off przystąpią rozstawieni.

Źródło: BP KS Norwid Częstochowa

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023