Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dziś (26.08.) Kino na leżakach

Facebook Twitter

"Pech to nie grzech" czyli Kino na leżakach. Darmowy seans dziś (26.08.) przy Szkole Podstawowej nr 32. Pokaz filmu będzie ostatnim punktem w programie pikniku – także bezpłatnego – który zacznie się o godz. 17.00.

fot. czestochowa.pl

To pierwsza projekcja „Kina na leżakach” w tym roku – możliwa dzięki głosom oddanym na to zadanie w dzielnicy Raków w ramach Budżetu Obywatelskiego. Komedię będzie można wspólnie oglądać ,,pod chmurką” na boisku podstawówki przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 40. Początek seansu o godz. 20.30.

,,Pech to nie grzech” to komedia romantyczna z 2018 roku w reż. Ryszarda Zatorskiego. Natalia (Maria Dębska) może pochwalić się wieloma atutami, ale nie idzie za nimi szczęście w relacjach damsko-męskich. Jej przyjaciel (Mikołaj Roznerski) zakłada się ze swoją narzeczoną (Barbara Kurdej-Szatan), że w najbliższej przyszłości w tej sferze życia Natalii nic się nie zmieni. Ta jednak postanawia udowodnić im, że się mylą, ale to dopiero początek miłosnego galimatiasu…

Pokaz filmu będzie ostatnim punktem w programie pikniku – także bezpłatnego – który zacznie się o godz. 17.00. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Częstochowy.

fot. czestochowa.pl

na podst. informacji przesłanej przez organizatorów

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj