Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dziś (14.09) kolejny pojedynek Rakowa w PKO Ekstraklasie!

Facebook Twitter

Po przerwie spowodowanej meczami reprezentacji- wróciła Ekstraklasa. W ostatnim pojedynku 3 kolejki Raków zmierzy się w Bełchatowie z Zagłębiem Lubin.

Mówi Michał Szprendałowicz – specjalista ds. marketingu w Rakowie:

Poniedziałkowe popołudnie jak najbardziej dobrze by było spędzić na meczu Rakowa z Zagłębiem Lublin. Mecz atrakcyjny, bo w poprzednim sezonie mecze Rakowa z Zagłębiem zawsze przynosiły sporo bramek – też efektownych. Także jak najbardziej, my potrzebujemy wsparcia kibiców. Mamy ambitne cele na ten sezon i liczymy na to, że razem z naszym dwunastym zawodnikiem powalczymy o zwycięstwo w poniedziałkowym meczu z Zagłębiem. 

W związku z epidemicznymi obostrzeniami stadion może został zapełniony tylko w 50 %. Pamiętajcie, aby także zabrać maseczkę, bo inaczej nie zostaniecie wpuszczeni na trybuny:

Restrykcje cały czas są. One są oczywiście dostosowane do aktualnych wydarzeń, do aktualnej sytuacji. Też bacznie monitorujemy wszystkie komunikaty, przekazy ze strony Ministerstwa i Sanepidu. Natomiast te restrykcje też nie są aż tak bardzo rygorystyczne, żeby przeszkadzały przesadnie w oglądaniu meczu. Cały czas można ten mecz obejrzeć w komfortowych warunkach, jeżeli ktoś obawia się, że przez te restrykcje tego meczu nie zobaczy bądź będzie to po prostu niekomfortowe – no to tak nie jest. Zapraszamy jak najbardziej na stadion i mimo tych obostrzeń mecze Rakowa zawsze generują dużo emocji i są fajnym widowiskiem. 

W czasie przerwy spowodowanej meczami w Lidze Narodów – Raków nadal się zbroił. Ostatnio do klubu dołączył Hiszpan – Ivi Lopez oraz Chorwat Petar Mamić:

Myślę, że kibiców tutaj głównie interesuje transfer hiszpańskiego zawodnika Iviego Lopoeza. Ivi już do nas dołączył. Zagrał w sparingu z Widzewem i gotuje się do gry. Już w najbliższym meczu zobaczymy, jaka będzie decyzja trenera co do kwestii kadrowych. Natomiast Raków  – myśle, że można powiedzieć, że ma coraz mocniejszy zespół i na pewno to też jest bardzo duża atrakcja, taki magnes dla kibiców, żeby przyjechać i zobaczyć nowych zawodników w akcji, szczególnie z takim doświadczeniem, z takim bagażem doświadczeń, z takim CV piłkarskim jak ma właśnie hiszpański pomocnik. Myśle, że przede wszystkim to jest chyba największy atut tego meczu z Zagłębiem Lublin, że będzie okazja do tego, by Hiszpana zobaczyć. Oczywiście z zastrzeżeniem, że decyzję tutaj o personaliach, o kadrze na ten mecz podejmuje trener i to do niego ostateczna decyzja, co do jego występu, należy. 

Mecz z Zagłębiem Lubin rozpocznie się o 18.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj