Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dzień w fotelu starosty częstochowskiego. Jak to jest sprawdziła mieszkanka Mykanow

Facebook Twitter

Olga Gałkowska wylicytowała dzień w fotelu Krzysztofa Smeli podczas ubiegłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

fot. https://www.czestochowa.powiat.pl/

Odbyła oprawę w gabinecie starosty i wzięła udział w posiedzeniu Zarządu Powiatu Częstochowskiego, była też między innym i na inspekcji Pałacu w Złotym Potoku, który od 2008 roku znajduje się w zarządzie Powiatu Częstochowskiego. Mieszkanka Mykanowa od dawna wspiera różne działania charytatywne, w rozmowie zdradziła, że już szykuje się na tegoroczne licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To za ponad tydzień, 29 stycznia.

Inicjatywa WOŚP-u jest wspaniała, nie chodzi tu tylko o samo niesienie pomocy, ale także formułę, która każdego roku potwierdza hojność i bezinteresowność milionów Polaków. Pani Olga jest tego najlepszym dowodem. Mogę też stwierdzić, że ma zadatki na dobrego samorządowca. Kolejny raz potwierdza się fakt, że największym bogactwem naszego Powiatu jest kapitał społeczny właśnie w takich osobach jak Pani Olga Gałkowska.

– mówił starosta częstochowski Krzysztof Smela.

Pani Olga od dawna wspiera różne działania charytatywne, w rozmowie zdradziła nam, że już szykuje się na tegoroczne licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 marca 2023