Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dzień Otwarty na UJD. Kolejny raz w formie wirtualnej

Facebook Twitter

Będzie dzień otwarty UJD, choć w wirtualnej formie. Nawet w czasie pandemii, gdy studiowanie sprowadzało się do zajęć przed ekranem monitorów, częstochowski Uniwersytet nie odpuszcza szansy na zaprezentowanie uczelni nowym kandydatom na studia.

Do udziału zachęca rzecznik Marek Makowski.

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy wszystkich kandydatów, wszystkich zainteresowanych poznaniem naszego uniwersytetu na drugi wirtualny Dzień Otwarty. Ten wirtualny Dzień Otwarty odbędzie się właśnie w sieci przy użyciu nowoczesnych technologii. Zapraszamy 15 kwietnia, o godz. 10. To pierwsza taka możliwość zapoznania się z materiałem, który dla Państwa przygotowaliśmy wspólnie ze studentami, pracownikami uczelni, zaprezentowana zostanie uczelnia.

Jeśli wahacie się jakie wybrać studia, warto zapoznać się z uczelnią od środka. Uniwersytet im. Jana Długosza taką możliwość stworzy 15 kwietnia. Dni otwarte w sieci pozwolą zainteresowanym zobaczyć zasoby, budynki, odwiedzić aulę czy posłuchać kadry na uniwersytecie:

Pokazane zostanie to wszystko, co mamy najważniejszego dla studentów, to wszystko, czym się szczycimy, i czym chcielibyśmy zachęcić do studiowania naszych kandydatów. Przybliżymy kierunki studiów, zobaczymy, jak się studiuje, do tegojeszcze  odwiedzimy jeszcze kilka działów, które na pewno zainteresują kandydatów, działów tutaj na uczelni, które pomagają studentom w studiach, pomagają studentom w studiowaniu.

Jak zapowiada Marek Makowski z biura promocji UJD, kamera dotrze na każdy wydział częstochowskiego uniwersytetu. Uczelnia tym razem będzie podkreślać też 50 lat swojej działalności:

To okazja do szczycenia się jubileuszem 50-lecia, który w tym roku celebruje nasza uczelnia. Chcemy kandydatom, przyjaciołom, wszystkim osobom związanym z uczelnią przypomnieć o tym jubileuszu, o jubileuszu 50-lecia. Pojawią się wątki dotyczące przeszłości uczelni, stąd akcenty jubileuszowe znajdują się w tym materiale promocyjnym poświęconym Dniu Otwartemu

– Marek Makowski, rzecznik UJD zachęca do uczestnictwa w Dniach Otwartych na uczelni 15 kwietnia o godz. 10.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj