Dzielnica Parkitka: trwa renowacja parku przy szpitalu
"Nowy tydzień zaczynamy z przygotowaniem placu zabaw dla najmłodszych"- pisze biuro prasowe szpitala na Parkitce. Trwa rewitalizacja przyszpitalnego parku. To inwestycja z Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Szacowany czas czytania: 00:37
Plac został ogrodzony, pojawiają się pierwsze instalacje do zabawy. Dziś (14.07) także dotarło oświetlenie i ruszył montaż lampa na terenie parku, a ma on służyć nie tylko pacjentom, ale również mieszkańcom miasta. Prace polegają również na odnowieniu zieleni, ale także budowie tężni solankowej oraz ekologicznego ogrodu.

Dzięki tym zmianom park stanie się miejscem sprzyjającym relaksowi i rekreacji dla różnych grup społecznych.
– czytamy an stronie szpitala na Parkitce.
Czytaj także: