Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dzieci w konkursie o odblaskach nagrodzone

Facebook Twitter

Konkurs Odblaskowa Częstochowa został rozstrzygnięty, a cenne pamiątki i nagrody rzeczowe trafiły do dzieci. Zarówno do maluchów w wieku 4 lat jak i dzieci ze szkół podstawowych. Uczniowie i przedszkolaki rysowały, malowały i wyklejały by nauczyć siebie i rówieśników bezpieczeństwa na drodze.

Chodziło o zwrócenie uwagi na potrzebę używania odblasków.

Mówił jeden z małych laureatów Łukasz Kucia oraz rodzice nagrodzonej w konkursie Amelii Siedlaczek. Celem było zwrócenie uwagi małych i dorosłych na to jak ważne w ruchu są odblaski dla osób pieszych. Plastyczna rywalizacja zorganizowana była w ramach akcji ,,Bezpieczny-Widoczny”.

Mówi mł. asp. Daniel Zych z I Komisariatu Policji w Częstochowie. Prac napłynęło do częstochowskiej komendy ponad sto, nagrody powędrowały do 6 zwycięzców, przygotowano dla dzieci również wyróżnienia i nagrody pocieszenia. Była cała pula upominków dla autorów plastycznych prac.

O konkursie Odblaskowa Częstochowa który przygotowała miejska komenda wraz z Urzędem Miasta mówiła nam rzecznik podkom. Marta Ladowska. Uzdolnionym plastycznie dzieciom gratulujemy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj