Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dowieziemy sushi do Twojej firmy [ZABAWA w RADIU JURA]

Facebook Twitter

To jest informacja dla głodnych! W Radiu Jura mamy dla naszych słuchaczy zestawy sushi z dostawą do pracy. Zróbcie sobie przerwę i wymyślcie jak ze sobą połączyć słowa: Radio Jura, hosomaki, Japonia, samolot, Kobayashi. Nagroda to zestaw około 150 kawałków od naszego sponsora Sushi World Częstochowa.

Zgłodniałeś w pracy?

Mamy dla słuchaczy Radia JURA propozycję: przywieziemy Wam sushi. Co trzeba zrobić? Wymyślić krótką historyjkę ze słowami:

Radio Jura, hosomaki, Japonia, samolot, Kobayashi

Liczą się kreatywne, zabawna, a może wręcz przeciwnie- poważne historie stworzone przez koleżanki i kolegów z pracy. Do zdobycia sushi przygotowane przez naszego sponsora: Sushi World Częstochowa. To ponad 100 kawałków sushi o wartości 250 złotych.

Zgłoszenia przyjmujemy od soboty (22.01.). Od poniedziałku (24.01.) do piątku (28.01.) dowieziemy Wam sushi do pracy. W formularzu kontaktowym pamiętajcie o podaniu nazwy firmy, do której byc może trafi nagroda.

Do dzieła!

Konkurs zakończony, dziękujemy za zgłoszenia!

Regulamin konkursu: Regulamin_Konkurs SushiWorld_stycz 22

Sponsorem konkursu jest Sushi World Częstochowa

Sushi World Częstochowa

Częstochowa, ulica Wały Dwernickiego 117/121

  • Zamówienia telefoniczne: 570 404 402,
  • Zamówienia online: www.czestochowa.sushiworld.pl
  • Zamówienia przez aplikację Sushi World Częstochowa dostępną na Google Play i App Store

Dowozimy w godzinach 12:00 – 21:45 (piątek i sobota do 22:45)

Sushi to japońska potrawa składająca się z ryżu i innych składników, takich jak owoce morza, warzywa i czasami owoce tropikalne. Zwykle podaje się go z sosem sojowym i pastą wasabi. W Japonii na milion mieszkańców przypada ponad 100 restauracji sushi.

W Polsce sushi zyskuje coraz większą popularność, czego dowodem jest ciesząca się popularnością sieć japońskich restauracji Sushi World. Jedną z nich znajdziecie również w Częstochowie.

Zapraszamy do Sushi World Częstochowa na przepyszne japońskie sushi. Można też zamówić jedzenie na dowóz. W tym celu wystarczy za pośrednictwem naszej strony dokonać zamówienia online. Zapraszamy!

fot.pixabay.com

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023